Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ lean pe lined pipe ] eşleşme 149 Ürünler.
Yüksek Kaliteli Eğimli Boru Tüp Fabrika Çalışma Masaları Rafa Üretim Hattı Ve Araba Arabası
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot melt glue |
|---|---|
| Peoduct name: | Lean pipe |
| Application: | Industry |
Renkli PE Kaplı Çelik Boru, Atölye için Plastik Kaplı Çelik Boru
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
Yuvarlak Kaplı Çelik Boru, Polietilen Kaplı Çelik Boru Ayarlı Boyut
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Worshop Rack Yalın Boru Yuvarlak Şekil 28mm Çap ISO9001 Sertifikası Yalın
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Metal Geri Dönüşüm Borusu Kelepçe Klipsi Yalın Boru Arabası İçin Uzun Hizmet Ömrü
| Uygulama: | boru klipsi ve kelepçe |
|---|---|
| Malzeme: | Metal veya plastik |
| Boyutu: | çap 28mm yalın boru için |
Kaynaklı Yalın Boru Kelepçesi Ek Parçaları Hafif Özel Dizayn
| Uygulama: | boru klipsi ve kelepçe |
|---|---|
| Malzeme: | Metal veya plastik |
| Boyutu: | çap 28 mm yalın boru için |
Metal Yalın Boru Bağlantı Parçası, Soğuk Kaynaklı Boru Destek Kelepçesi Paslanmaz
| Uygulama: | boru klipsi ve kelepçe |
|---|---|
| Malzeme: | Metal veya plastik |
| Boyutu: | çap 28mm yalın boru için |
Özel Boy Boru Kelepçe Klipsi Çap 28 mm Yalın Boru İçin Korozyona Direnç
| Uygulama: | boru klipsi ve kelepçe |
|---|---|
| Malzeme: | Metal veya plastik |
| Boyutu: | çap 28 mm yalın boru için |
Geri Dönüşüm Metal Paslanmaz Boru Kelepçesi Parlak Yüzey Uzun Hizmet Ömrü
| Uygulama: | boru klipsi ve kelepçe |
|---|---|
| Malzeme: | Metal veya plastik |
| Boyutu: | çap 28mm yalın boru için |

