Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ lean pe lined pipe ] eşleşme 149 Ürünler.
Yalın Endüstriyel Od 28mm Bej Pe Kaplı Çelik Boru
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm şekli: | yuvarlak |
| Dış çap: | 28mm |
Üretici PE kaplı boru paslanmaz çelik dikişsiz 28mm yalın boru
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Şekli: | Yuvarlak Boru |
| Baş kodu: | yuvarlak |
Raf Sistemleri İçin Binder Od28mm Yalın Pe Kaplamalı Çelik Boru
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm şekli: | yuvarlak |
| Dış çap: | 28mm |
Plastik Kaplı Yalın Paslanmaz Çelik Boru Korozyon Önleyici 28mm
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| kendin yap: | Yapı borusu, Bahçe Borusu ve Dekorasyon için |
| Çap: | 28 mm |
HJ-12 PE kaplı boru raf sistemi için 28OD borusunun galvanizli ayarlanabilir açılı metal boru bileşiği
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Şekil: | Eşit |
| kafa kodu: | Altıgen |
Geri Dönüşümlü Çelik Boru Bağlantı Elemanları, Yalın Boru Metal Boru Eklemleri, Krom Kaplama
| Renk: | parlak kaplamalı chome |
|---|---|
| Stil: | 2,3,4,5,6 faz |
| Malzeme: | demir ve metal |
Renkli Yalın Tüp PE Kaplamalı Boru 0.8 - Eklemlere Bağlı 2.0mm İncelik
| Malzeme: | çelik Q195 |
|---|---|
| Yüzey: | PE kaplı |
| Teknik: | Haddelenmiş Soğuk |
Sıkı boru PE kaplamalı boru ağır iş rakı çalışma bankası el arabası birleşikli montaj borusu
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
| Model numarası: | diya |
Anti Corrossion Plastik Kaplı Boru, Kalın Duvar PE Çelik Boru Dekorasyon İçin
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı borusu, Bahçe borusu ve dekorasyonu için |
| Çapı: | 28mm |
Yuvarlak 2.0mm Kalınlık Pe Kaplamalı Yalın Boru Soğuk Çekilmiş
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm şekli: | yuvarlak |
| Dış çap: | 28mm |

