Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ lean pe lined pipe ] eşleşme 149 Ürünler.
yuvarlak zayıf tüp
| Bölüm şekli: | Yuvarlak |
|---|---|
| Başvuru: | Workbench/Trolley/Akış Rafı |
| Teknik: | dikişsiz kaynak |
Parlak Yüzeyli Yalın Boru Soğuk Haddelenmiş Çelik Boru Sağlam Uzun Hizmet Ömrü
| Standart: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve Demir |
| Yüzey: | PE plastik kaplı |
Korozyon Direnci Yalın 1.0mm Plastik Kaplı Çelik Boru
| Standart: | GB, GB / T 9711,2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | PE plastik kaplamalı |
Modüler boru sistemi Dış Çap 28mm PE Kaplamalı OEM Tasarımı Lean Boru raf sistemi
| Thickness: | 0.8 - 2 mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28 mm |
Paslanmaya karşı PE/ABS kaplı yalın boru / akış rafı için anti-statik yalın boru
| Standart: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | çelik ve demir |
| Yüzey: | PE plastik kaplamalı |
Parlak Yüzey Yalın Boru Soğuk Haddelenmiş Çelik Boru Sağlam Tasarım Uzun Hizmet Ömrü
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | PE plastik kaplamalı |
PE Kaplamalı Özel Yalın Boru 28mm Çap 2.0mm Kalınlık SPCC Çelik Boru
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | PE plastik kaplamalı |
Montaj Rafları için ABS 28mm Esnek Yalın Kaplamalı Boru
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm Şekli: | Yuvarlak |
| Dış çap: | 28 mm |
Raf Sistemi için 28mm PE Abs Kaplı Yalın Tüp
| uzunluk: | 4000mm |
|---|---|
| Kelime: | Yalın Boru |
| Malzeme: | PE / ABS Kaplı çelik yağsız boru |
Soğuk Haddelenmiş Çelik Yalın Boru Anti Statik Parlak Yüzey Özel Boy
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |

