Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ lean pe lined pipe ] eşleşme 149 Ürünler.
Yuvarlak Yalın Anti Statik Boru, Güzel Görünüşlü Plastik Kaplı Boru
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Depolama Rafı İçin Yalın Plastik Kaplı 0.8mm Kalın Dikişsiz Çelik Boru
| Kalınlık: | 0,8 - 2,0 mm |
|---|---|
| Bölüm şekli: | yuvarlak |
| Dış çap: | 27,8 - 28 mm |
Yapısal PE Çelik Boru Mavi Renkli Büyük Yükleme Kapasitesi Kolay Kurulum
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Metal Boru Bağlantı Parçalarını Geri Dönüşüm Çekici, 6 Fazlı Galvaniz Köşe Borusu Bağlantı Parçası
| Renk: | parlak kaplamalı krom veya galvanizli |
|---|---|
| Stil: | 2,3,4,5,6 faz |
| Malzeme: | demir ve metal |
Galvanizli Yalın Boru Metal Boru Eklemleri, Kayar Ray için Metal Boru Bağlantı Parçaları
| Renk: | parlak kaplamalı krom veya galvanizli |
|---|---|
| Stil: | 2,3,4,5,6 faz |
| Malzeme: | demir ve metal |
4 Fazlı Yalın Boru Bağlayıcı Galvanizli Metal Kilit / Tokalı ISO9001 Sertifikası
| Renk: | parlak kaplamalı krom veya galvanizli |
|---|---|
| Stil: | 2,3,4,5,6 faz |
| Malzeme: | demir ve metal |
Parlak Kaplı Krom Yalın Boru Konektörü Korozyona Direnç Sağlam Tasarım
| Renk: | parlak kaplamalı krom veya galvanizli |
|---|---|
| Stil: | 2,3,4,5,6 faz |
| Malzeme: | demir ve metal |
Lojistik Raf Sistemi için 28mm Çaplı Soğuk Haddelenmiş Yalın Boru
| Standart: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve Demir |
| Yüzey: | PE plastik kaplı |
310 304 Paslanmaz Çelik Kaynaklı Dikişsiz Yalın Boru 28mm Çap Yuvarlak Kesit
| Yüzey: | PE kaplı |
|---|---|
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş |
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
Atölye Depolama Raflarını Birleştirmek İçin Esnek Kaplamalı Çelik Yalın Boru Borusu
| Standart: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve Demir |
| Yüzey: | PE plastik kaplı |

