Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ lean pe lined pipe ] eşleşme 149 Ürünler.
PE Kaplama ile ISO9001 Renkli Yalın Tüp Q195 Soğuk Haddelenmiş Çelik Şerit
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
Anti Rust Pe Kaplı Çelik Boru Özel Boyut 0.8 - 2.0mm Kalınlık Fildişi Rengi
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Anti Statik Plastik Kaplı Çelik Boru Yuvarlak Şekli Montaj Hattı için Kararlı Yapı
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Kirlilik Yok Plastik Kaplamalı Çelik Boru Esnek Yapı Parlak Yüzey
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
PE Kaplı FIFO Depolama Raf Sarı Yalın Boru Ağır Palet Rulo Raf
| Renk: | Sarı |
|---|---|
| Çapı: | 28mm |
| Malzeme: | yağsız boru, makaralı yol |
Anti Corrossion Esnek Boru Yalın Boru 28mm Dia SPCC-HR + PE Malzeme
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı boru, Bahçe Boru ve Dekorasyon için |
| Çapı: | 28mm |
Fabrika Tedarikleri 28 mm Diametre Lojistik Racking Sistemi için Yalın Tüp
| Malzeme: | q235 |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | Workbench/Trolley/Akış Rafı |
Esnek Montaj Tezgahı İçin 2.0mm Kalınlık Çapı 28mm Yalın Boru
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm şekli: | yuvarlak |
| Dış çap: | 28mm |
Yalıtımlı Boru ile Beyaz Endüstriyel Boru Rafı, Atölye Boru Depolama Sistemleri
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Çapı: | 28mm |
| Malzeme: | yağsız boru, makaralı yol |
Konveyör Aksesuarları için Rulo Parça Yalın Boru Worktable
| Uygulama: | Makaralı parça yalın boru worktable |
|---|---|
| İşlevi: | Taşıma Aksesuarları |
| Malzeme: | yağsız boru, makaralı yol, derz |

