Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ lean pe lined pipe ] eşleşme 149 Ürünler.
Renkli PE kaplı Lean Pipe / Lean Tubes
| Malzeme: | q235 |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | Endüstri/çalışma tezgahı/arabası/akış rafı |
Çin Endüstri Boyutu 28 mm PE Lean Tube Pipe Kalınlığı 2.0 mm Lean Pipe
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
| Model numarası: | diya |
Fabrika Depo ve Montaj Hattı İçin PE / ABS Kaplı Çelik Yalın Boru
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm şekli: | yuvarlak |
| Dış çap: | 28mm |
Soğuk Haddelenmiş PE Plastik Kaplı 1.5mm Yuvarlak Alüminyum Boru GB / T 9711.2-1999
| Standart: | GB, GB / T 9711,2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | PE plastik kaplamalı |
H2808 Çap 28mm renkli PE Kaplamalı kaizen çelik yalın boru, Esnek montaj çalışma masası için
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
| Model numarası: | diya |
Fabrika Uzmanlık Boyutu 28mm PE Kaplama Kaplı Yalın Boru Goblin Boru Yalın Kaizen Boru
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
| Model numarası: | diya |
28mm PE plastik kaplı ince boru ucuz fiyat ABS kaplı ince boru
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
| Model numarası: | diya |
Sanayiler için Yuvarlak Bej Paslanmaz Çelik 201 Yalın Boru
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm şekli: | Yuvarlak |
| Dış çap: | 28 mm |
Anti-statik çalışma masası Fabrika ürün montajı için kolay Montaj ince boru tüpü
| Özellik: | ESD Koruması |
|---|---|
| Kullanımı: | Sanayi |
| Menşe yeri: | Çin |
Krom Kaplı Metal Boru Eklemleri, Yalın Boru Ürünleri için Boru Takma Sistemi
| Renk: | parlak kaplamalı chome |
|---|---|
| Stil: | 2,3,4,5,6 faz |
| Malzeme: | demir ve metal |

