Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ pipe aluminium lean pipes ] eşleşme 244 Ürünler.
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A Industrial Aluminum Structural Pipe for Blocking or Edge protection
| İsim: | DY28-06A Dubleks Genel Alüminyum Alaşımlı Yalın Borular |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |
Hot-Sale DY28-04A Single Side Aluminum Pipe Aluminum structural pipe
| İsim: | DY28-04A Tek Taraflı Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 590 g/m |
SUS Alüminyum Yalın Tüp DY28-05A Endüstriyel Yuvarlak Profil OD 28mm Grit Blast Yüzey
| Standart: | GB, GB / T 9711,2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kum patlaması |
4m Yalın Boru Sanayileşme Tek Taraflı Malzeme Kutusu Alüminyum Alaşımlı
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
Sanayileşme Deposu T4 Alüminyum Yuvarlak Boru 28mm
| Ürün adı: | Yeni Sanayileşme Alüminyum Alaşımlı Yalın Boru |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Oksidasyon |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
33g TW Yalın Alüminyum Boru Bağlantı Parçaları Çapraz Bağlantı
| tip: | ÇAPRAZ KONNEKTÖR |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
Profesyonel Turuncu Yalın Boru Harmanlı Rulo Bar PE / ABS Kaplı ISO Standardı
| Malzeme: | çelik Q195 |
|---|---|
| Yüzey: | PE kaplı |
| Teknik: | Haddelenmiş Soğuk |
Endüstriyel PE Kaplamalı Yalın Boru Soğuk Haddelenmiş 0.8 - 2.0mm Kalınlık ISO9001
| Yüzey: | PE kaplı |
|---|---|
| Teknik: | Haddelenmiş Soğuk |
| Kalınlığı: | 0.8-2.0mm |
DIYA Yüksek Kaliteli DYJ28-A16 Alüminyum Alaşımlı Boru Bağlantı Konnektörü Üçüncü Nesil Boru ve Eklem Aksesuarları
| Malzeme: | ADC12 |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Yüzey İşlem: | Kumlama |
DYJ19-A01 Alüminyum alaşımlı ince boru tüpleri için dış düz bağlantı
| Material: | 6065T6 |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Surface Treatment: | Sandblasting |

