Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ pipe aluminium lean pipes ] eşleşme 244 Ürünler.
28mm ince boru için yüksek kaliteli alüminyum birleşik bağlantı
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Garanti: | 1 yıl |
Hot-Selling DY28-02B Aluminum Pipe with T-shaped Combination Alloy Aluminum Lean Tube
| İsim: | DY28-02B T Şekilli Kombinasyonlu Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |
Hot Sale DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes Metal Pipe
| İsim: | DY28-06A Dubleks Genel Alüminyum Alaşımlı Yalın Borular |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 750 g/m |
Atölye için Silindirik Profil Esd Boru / Anti Statik Boru OD 28mm
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kumlama |
DY28-01A Basit Montajlı Alüminyum Anti Statik Boru Yuvarlak Profil
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kumlama |
Grit Blast Yüzey Yalın Tüp Alüminyum Malzeme 1 - 2.0mm Kalınlık Yüksek Hassasiyet
| Standart: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Renk: | şerit |
Soğuk Haddelenmiş Renkli Yaldızlı Boru Çapı 28mm Bar 0.8 - 2.0mm Kalınlık
| Ürün adı: | Yalın Boru |
|---|---|
| Malzeme: | çelik Q195 |
| Yüzey: | PE kaplı |
Endüstri ISO 9001 için Renkli Yalın Tüp PE Kaplı Çap 28mm Bar Listelenmiştir
| Ürün adı: | Yalın Boru |
|---|---|
| Malzeme: | çelik Q195 |
| Yüzey: | PE kaplı |
Depo Üretimi İçin Hafif Yalın Tüp Bağlayıcı Kumlama Yüzeyi
| Türü: | Genel Bağlayıcı Doubel |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımı ADC12 |
| Yüzey: | kumlama |
Endüstriyel İmalat İçin Soğuk Haddelenmiş Alüminyum Yalın Boru Yüksek Değişkenliği
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kumlama |

