Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ pipe aluminium lean pipes ] eşleşme 244 Ürünler.
T - Oluk Alüminyum Alaşımlı Filmaşin / Atölye Anti Statik Boru
| Ürün adı: | T-oluklu alüminyum alaşımlı çubuk |
|---|---|
| Uzunluğu: | 4m |
| Tek Ürün ağırlığı: | 1000g / m |
Endüstriyel Montaj Hattı Tezgahı İçin Kumlama Alüminyum Yalın Boru
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
Atölye için Silindirik Profil Esd Boru Alüminyum Malzeme Grit Patlama Yüzeyi
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kumlama |
Boru Sistemi İçin 73g Hassas Yalın Alüminyum Boru Bağlantı Ortak
| tip: | Paralel Tutucu |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
Dış Tip Alüminyum Boru Konnektörü Çoklu Konnektör DYJ-A01
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
| Teknikler: | Döküm, Dövme |
28 43mm Çap Alüminyum Alaşımlı Yalın Tüp Eloksal Yüzey İşlem 750G / M
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 2,3 mm |
| Uzunluk: | 4000 mm |
Anti Statik Yalın Boru Yuvarlak Şekil 1000kg Yalın Depo Rafları için Yük Kapasitesi
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Endüstriyel Alüminyum Profil Atölye DY43-01A OD 28MM İçin Yalın Tüp
| Ürün adı: | Baz Alüminyum Alaşımlı Tel Çubuk |
|---|---|
| Uygulama: | Endüstriyel |
| Kullanım: | Boru Hızlı Kolay Boru Tamir Kelepçesi |
Arabası Yalın Tüp Konektörü / Metal Boru Eklemleri Hafif Kumlama Yüzeyi
| tip: | Bağlayıcı dış tip 90 ° |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
Aşınma - Dayanıklı Metal Boru Tabanı Rengi, Yalın Boru Depo Rafları İçin Parlak
| Çapı: | 28mm |
|---|---|
| Malzeme: | çelik ve metal |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |

