Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ pipe aluminium lean pipes ] eşleşme 244 Ürünler.
Fabrika Doğrudan Satış DYJ28-A15 Alüminyum Alaşımlı Boru Eklem 90° Dış Konnektör
| Malzeme: | ADC12 |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Yüzey İşlem: | Kumlama |
Çoklu Eklemler Dış Tipi DYJ28-A01 Alüminyum Alaşımlı Yalçın Boru Bağlantısı
| Malzeme: | 6065T6 |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Yüzey Tedavisi: | kumlama |
28mm yuvarlak / kare yalın tüp alüminyum alaşım yalın boru eklem otomatik montaj sistemi
| Kesit şekli: | Yuvarlak |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi: | kromlama |
| Dayanıklılık: | ±1% |
Silindirik Profil Alüminyum Alaşımlı Boru OD 43mm / Depo Raf Yalın Borusu
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| Yüzey: | Kumlama |
| Uygulama: | depolama için raf sistemi |
Okside Kumlanmış Alüminyum Profil Yalın Tüp 28mm Çap 1.7mm Kalınlık
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 1,7 mm |
| Uzunluk: | 4000 mm |
Eloksal Yalın Boru İnceliği 2.3mm / Tezgah Montajı İçin Alüminyum Yuvarlak Çubuk
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2.3mm |
| Uzunluğu: | 4000mm |
DYJ28-B01D Çeşitli eklemli iç döner tip boru bağlayıcıları kum püskürtme metal boru eklemleri
| Ürün Adı: | Alüminyum yalın boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı ADC12 |
| Renk: | Gümüş |
DYJ28-B01 Yeni nesil endüstriyel profilli yalın boru bağlayıcısı
| Ürün Adı: | Alüminyum yalın boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı ADC12 |
| Renk: | Gümüş |
DYJ28-A01 Yeni Nesil Endüstriyel Profili Atölyede ve Fabrikada Uygulanan Yalın Boru Bağlantısı
| Ürün Adı: | Alüminyum yalın boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı ADC12 |
| Renk: | Gümüş |
90° Çapraz Eklem DYJ28-A06 Adc12 Yalın boru bağlantısı Kum patlatma Yalın boru eklemleri
| Product name: | 90° Cross Joint Aluminium alloy lean pipe connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |

