Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ industrial pipe racking system shelf ] eşleşme 78 Ürünler.
1.7mm Kalınlık 4000mm Uzunluk Eloksal Alüminyum Yuvarlak Boru
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 1.7mm |
| Yüzey işleme: | Eloksal |
Plastik Rulo Tekerleği ile Alüminyum Alaşımlı Çerçeve Rulo Parça Sistemi
| Marka adı: | DIYA |
|---|---|
| Ürün adı: | Toptan alüminyum alaşım çerçeve rulo parça plastik rulo tekerlek |
| Tekerlek rengi: | Siyah Beyaz ve Sarı |
Factory Supply DY28-03A Strengthening Aluminum Pipe Alloy Lean Tube for Shelf System
| isim: | DY28-03A Alüminyum Borunun Güçlendirilmesi |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 580G/A |
HJ-5 Yalın boru takımı dönüşüm lojistik dirseği raf yalın boru bağlantısı metal malzeme raf eklemleri
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Şekli: | Eşit |
| Garanti: | 1 yıl |
Renkli PE kaplı Lean Pipe / Lean Tubes
| Malzeme: | q235 |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | Endüstri/çalışma tezgahı/arabası/akış rafı |
Sıkı boru PE kaplamalı boru ağır iş rakı çalışma bankası el arabası birleşikli montaj borusu
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
| Model numarası: | diya |
Fabrika Uzmanlık Boyutu 28mm PE Kaplama Kaplı Yalın Boru Goblin Boru Yalın Kaizen Boru
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
| Model numarası: | diya |
90° Çapraz Eklem DYJ28-A06 Adc12 Yalın boru bağlantısı Kum patlatma Yalın boru eklemleri
| Product name: | 90° Cross Joint Aluminium alloy lean pipe connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
Raf Sistemi için 28mm PE Abs Kaplı Yalın Tüp
| uzunluk: | 4000mm |
|---|---|
| Kelime: | Yalın Boru |
| Malzeme: | PE / ABS Kaplı çelik yağsız boru |
H2808 Çap 28mm renkli PE Kaplamalı kaizen çelik yalın boru, Esnek montaj çalışma masası için
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
| Model numarası: | diya |

