Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ industrial pipe racking system shelf ] eşleşme 78 Ürünler.
Modüler sistem Endüstriyel Yalın Boru Raf Sistemi Raf
| Product name: | Industrial Lean Pipe Racking System |
|---|---|
| Material: | roller track+lean pipe+joints+foot |
| Size: | Customized |
Yalıtımlı Boru ile Beyaz Endüstriyel Boru Rafı, Atölye Boru Depolama Sistemleri
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Çapı: | 28mm |
| Malzeme: | yağsız boru, makaralı yol |
Montaj Boru Raf Sistemi İçin Kumlama Yalın Alüminyum Boru Bağlayıcı
| tip: | Çoklu konektör dış tipi |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
PE Kaplı FIFO Depolama Raf Sarı Yalın Boru Ağır Palet Rulo Raf
| Renk: | Sarı |
|---|---|
| Çapı: | 28mm |
| Malzeme: | yağsız boru, makaralı yol |
Özel ESD ABS kaplı borular Plastik kaplı çelik yatak boru / raf sistemi için boru
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
| Model numarası: | diya |
Modüler boru sistemi Dış Çap 28mm PE Kaplamalı OEM Tasarımı Lean Boru raf sistemi
| Thickness: | 0.8 - 2 mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28 mm |
Endüstriyel için Plastik Kaplı Yalın Boru Ortak Raf Özelleştirme
| Place of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Marka adı: | Diya |
| Model Number: | customersize |
Kumlama Metal Boru Konnektörleri / Alüminyum Alaşımlı ADC12 Boru Raf Eklemi
| tip: | Ücretsiz Konektör İç tip 180 ° |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
HJ-4 yalın boru kilidi dirseği çapraz yapışkan metal yalın boru armatürleri malzeme raf eklemi
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Bağlantı: | kilit |
Depo Raf Raf Sistemi İçin Endüstriyel Makaralı Parça Akış Rayı ABS Plastik Tekerlekler
| Model numarası: | DY-4433 |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Türü: | Standart Dolu Tekerlekler |

