Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ industrial pipe racking system shelf ] eşleşme 78 Ürünler.
Alüminyum Alaşımlı Acd 12 Yalın Boru Bağlantı Parçası Kumlama Yüzey İşlemi
| tip: | Konektör Parçası |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
28mm Hassas Oksidasyon Kumlama Alüminyum Boru Bağlantı Parçaları
| tip: | Konektör Parçası |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
28mm Tüp Oksidasyon Patlatma Bağlamak İçin Alüminyum Yalın Boru Konektörü
| tip: | Konektör dış tipi 45 ° |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
43mm Alüminyum Alaşımlı Kumlama Yalın Boru Bağlayıcı
| tip: | Çoklu konektör dış tipi |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
Eloksal Od28mm Thinckness 1.7mm T Yuvası Alüminyum Çerçeve
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 1.7mm |
| uzunluk: | 4000mm |
Test / Montaj Alüminyum Profil Tezgahı Pas önlemez Basit Tasarım
| Adı: | Alüminyum profil çalışma masaları ve ekipmanları |
|---|---|
| İşlevi: | test ve montaj masası |
| Malzeme: | Alüminyum profil |
Depo için Alüminyum Çevirme El Çekme Sepeti Çelik Platform
| İnşaat: | Alüminyum profil |
|---|---|
| Başvuru: | Taşıma arabası ve arabayı ters çevirme |
| el itti: | alet parçaları için atölyede |
Esnek Montaj Tezgahı İçin 2.0mm Kalınlık Çapı 28mm Yalın Boru
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm şekli: | yuvarlak |
| Dış çap: | 28mm |

