Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ industrial pipe racking system shelf ] eşleşme 78 Ürünler.
Depo Süzme raf raf akış rayı plastik tekerlekler rulo rayı taşıyıcı yük kapasitesi 50kg
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
|---|---|
| Pazarlama Türü: | Yeni ürün 2023 |
| Durum: | Yeni |
28mm Sıvı Tüp Montaj Raftı Boru Rack Ortak 90 Derece Ücretsiz Değiştirme
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | Altıgen |
| Menşe yeri: | NINGBO, ÇİN |
Çalışma Masası Plastik Rulo İzi Dekorasyon İçin Özel Boy Korozyon Önleyici
| makaralı palet: | kayar ray makarası sistemi için |
|---|---|
| Malzeme: | metal parça ve PU rulo |
| Boyutu: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Yalın Depo Rafları için Renkli Plastik Kaplı Çelik Boru Hafif Yuvarlak Şekil
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı borusu, Bahçe borusu ve dekorasyonu için |
| Çapı: | 28mm |
Kalın Duvar Plastik Kaplı Çelik Boru Korozyona Direnç Özel Boyut
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı borusu, Bahçe borusu ve dekorasyonu için |
| Çapı: | 28mm |
Anti Statik Metal Yalın Boru Konektörü Soğuk Kaynaklı ISO9001 Sertifikası
| metal boru bağlantıları: | derzler ve konektörler anti statik anti pas |
|---|---|
| certification: | ISO9001 |
| alay: | Soğuk kaynaklı |
Eloksal Alüminyum Profil Yalın Tüp 4000mm Uzunluk 1.7mm Kalınlık
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 1,7 mm |
| Uzunluk: | 4000 mm |
Okside Kumlanmış Alüminyum Profil Yalın Tüp 28mm Çap 1.7mm Kalınlık
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 1,7 mm |
| Uzunluk: | 4000 mm |
Endüstriyel Atölye İçin Yalıtım Boruları Alüminyum Çalışma Tezgahı Anti Statik
| Adı: | Alüminyum profil çalışma masası ve ekipmanları |
|---|---|
| İşlevi: | test ve montaj masası |
| Malzeme: | alüminyum profil ve yalın boru |
yuvarlak zayıf tüp
| Bölüm şekli: | Yuvarlak |
|---|---|
| Başvuru: | Workbench/Trolley/Akış Rafı |
| Teknik: | dikişsiz kaynak |

