Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ industrial pipe racking system shelf ] eşleşme 79 Ürünler.
yuvarlak zayıf tüp
| Bölüm şekli: | Yuvarlak |
|---|---|
| Başvuru: | Workbench/Trolley/Akış Rafı |
| Teknik: | dikişsiz kaynak |
Montaj Rafları için ABS 28mm Esnek Yalın Kaplamalı Boru
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm Şekli: | Yuvarlak |
| Dış çap: | 28 mm |
Plastik Rulo Tekerlek 4 Metre ile Alüminyum Alaşımlı Çerçeve Rulo Parça Donanım
| Marka adı: | DIYA |
|---|---|
| Ürün adı: | Toptan plastik alaşım tekerlek ile alüminyum alaşım çerçeve rulo parça |
| Tekerlek rengi: | Siyah Beyaz ve Sarı |
Yüksek kaliteli 28 mm paslanmaz çelik iş masası için ince boru ve iş masası için ince boru
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
| Model numarası: | diya |
PE Kaplama ESD Siyah Renk ile Haddelenmiş Kaynaklı Çelik Yalın Boru Soğuk
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
PE Kaplama ile ISO9001 Renkli Yalın Tüp Q195 Soğuk Haddelenmiş Çelik Şerit
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
Ağır Hizmet Tipi Rulo Raylı Sistem, Raf Sistemleri İçin, Birinci Sınıf Malzeme Taşıma Ekipmanı Parçası
| Menşe yeri: | Zhejiang, Çin |
|---|---|
| Pazarlama türü: | Yeni Ürün 2025 |
| Durum: | Yeni |
Beyaz Renk Kayar Kapı Stor Tekerlekleri Galvanizli Çelik Çerçeve Malzemesi
| Silindir Rengi: | Beyaz |
|---|---|
| İsim: | makaralı palet |
| çerçeve metali: | Çelik |
Yuvarlak 2.0mm Kalınlık Pe Kaplamalı Yalın Boru Soğuk Çekilmiş
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm şekli: | yuvarlak |
| Dış çap: | 28mm |
Avrupa Standardı Alüminyum Profil 4040 8020 3030 2040 V Yuvalı Alüminyum Profil
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |

