Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ metal tube lean pipe ] eşleşme 189 Ürünler.
DYJ28-B01D Çeşitli eklemli iç döner tip boru bağlayıcıları kum püskürtme metal boru eklemleri
| Ürün Adı: | Alüminyum yalın boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı ADC12 |
| Renk: | Gümüş |
Montaj Rafları için ABS 28mm Esnek Yalın Kaplamalı Boru
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm Şekli: | Yuvarlak |
| Dış çap: | 28 mm |
28mm Raf Sistemi için 2.3mm Kalınlık Yalın Tüp Bağlayıcı / Siyah Çelik Boru Ek Parçaları
| Renk: | siyah |
|---|---|
| Stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
4 Fazlı Yalın Boru Bağlayıcı Galvanizli Metal Kilit / Tokalı ISO9001 Sertifikası
| Renk: | parlak kaplamalı krom veya galvanizli |
|---|---|
| Stil: | 2,3,4,5,6 faz |
| Malzeme: | demir ve metal |
Metal boru bağlayıcıları Sıvı boru için yapısal boru bağlayıcı
| Ağırlık (kg): | 0.1 |
|---|---|
| Video Çıkış denetimi: | Verilmiştir |
| Makine Test Raporu: | Verilmiştir |
Yuvarlak 2.0mm Kalınlık Pe Kaplamalı Yalın Boru Soğuk Çekilmiş
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm şekli: | yuvarlak |
| Dış çap: | 28mm |
Fabrika Tedarikleri 28 mm Diametre Lojistik Racking Sistemi için Yalın Tüp
| Malzeme: | q235 |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | Workbench/Trolley/Akış Rafı |
Yüksek Sertlik Çarpışma ve Kullanım Dirençli Plastik boru fişleri
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Marka adı: | Diya |
| Ürün Adı: | yalın boru ayırıcı |
Parlak Kaplı Krom Yalın Boru Konektörü Korozyona Direnç Sağlam Tasarım
| Renk: | parlak kaplamalı krom veya galvanizli |
|---|---|
| Stil: | 2,3,4,5,6 faz |
| Malzeme: | demir ve metal |
Paslanmaz Çelik Boru Eklemleri, Dişi Boru Konektörü Sağlam Tasarım
| Renk: | parlak kaplamalı chome |
|---|---|
| Stil: | 2,3,4,5,6 faz |
| Malzeme: | demir ve metal |

