Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ metal tube lean pipe ] eşleşme 187 Ürünler.
28mm Lean Pipe Black Elektrophoresis Metal Joint For DY HJ-2 2.3mm kalınlığı
| Ürün Adı: | Sıvı boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Ağırlık: | 220 g |
Kaymaz Metal Ayak ve Vidalı Teker Takmak İçin 28mm Yalın Boru Konnektörü
| Ürün adı: | ayak tabanı |
|---|---|
| anahtar kelime: | Tek parça sabit ayak |
| Malzeme: | PP |
Elektroforez Siyah Metal Boru Bağlantı Elemanları, Dişi Boru Ekleme Sistemi
| Malzeme: | Demir metal |
|---|---|
| Boyutu: | yalın boru çapı 28 mm için |
| Renk: | siyah veya müşterinin ihtiyacı |
Hafif Yalın Boru Bağlantı Parçası Özel Renk 28mm Çaplı Döküm
| Malzeme: | Demir metal |
|---|---|
| Boyutu: | yalın boru çapı 28 mm için |
| Renk: | siyah veya müşterinin ihtiyacı |
Profesyonel Paslanmaz Metal Boru Bağlantı Parçaları Siyah Renk Anti Corrossion
| Malzeme: | Demir metal |
|---|---|
| Boyutu: | yalın boru çapı 28 mm için |
| Renk: | siyah veya müşterinin ihtiyacı |
Paslanmaz Çelik Boru Eklemleri, Üç Fazlı Siyah Çelik Boru Ek Parçaları OEM
| Malzeme: | Demir metal |
|---|---|
| Boyutu: | yalın boru çapı 28 mm için |
| Renk: | siyah veya müşterinin ihtiyacı |
Anti Korozyon Yalın Boru Bağlayıcı Demir Metal Siyah Renkli Dört Fazlı Stil
| Malzeme: | Demir metal |
|---|---|
| Boyutu: | yalın boru çapı 28 mm için |
| Renk: | siyah veya müşterinin ihtiyacı |
Kum püskürtme metal boru eklemleri ADC12 boru bağlayıcıları Alüminyum boru armatürleri
| Ürün Adı: | Alüminyum yalın boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı ADC12 |
| Renk: | Gümüş |
DYJ28-A08 Paralel uzatma eklemleri metal boru eklemleri kum püskürtme
| Ürün Adı: | Alüminyum yalın boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı ADC12 |
| Renk: | Gümüş |
DYJ28-B01D Çeşitli eklemli iç döner tip boru bağlayıcıları kum püskürtme metal boru eklemleri
| Ürün Adı: | Alüminyum yalın boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı ADC12 |
| Renk: | Gümüş |

