Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ metal tube lean pipe ] eşleşme 187 Ürünler.
Kalınlığı 2.3mm HJ-2 OD 28mm Lean Pipe Warehouse Modular Sistemi için Chrome kaplamalı Metal Boru Bağlantısı
| Ürün adı: | Sıvı boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Ağırlık: | 220 g |
Üretim Hattı Sistemi 2.3mm için Demir Metal Dik Açı Yalın Tüp Konnektörü HJ-6
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Aşınma - Dayanıklı Metal Boru Tabanı Rengi, Yalın Boru Depo Rafları İçin Parlak
| Çapı: | 28mm |
|---|---|
| Malzeme: | çelik ve metal |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
Sanayi 4M / 6M Uzunluk için 28 Mm Yuvarlak Şekil Metal Yalın Tüp Gümüş Renk
| Renk: | metal renk |
|---|---|
| Malzeme: | paslanmaz çelik sus201 / 304 |
| Çapı: | 28mm |
HJ-5 Elektrolizle Dik Açılı Yalın Tüp Konnektörü Raf Yatay Bağlantısı İçin Dört Uçlu
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Elektroforetik Yalın Boru Bağlantısı Boru Eklemleri Parlak Yüzey CE
| renk: | Siyah |
|---|---|
| stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
SPHC 2.3mm Kalınlık Siyah Çelik Boru Ek Parçaları Yalın Borunun Elektroforetik Bağlantısı HJ-06
| renk: | Siyah |
|---|---|
| stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Korozyon Direnci Yalın Tüp Bağlayıcı Boru Eklem Sistemi Sabitleyin Stil
| Renk: | siyah |
|---|---|
| Stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
HJ-1 Yüksek Kaliteli Metal Bağlantı Sıvı Bağlantı Sıvı Üretim hattı boru montajı
| Marka adı: | DY |
|---|---|
| Model numarası: | HJ-1 |
| Kurulum Yöntemi: | Vida + Somun |
Düşük Fiyat Fabrika Doğrudan Kalite Garantisi Sıkı Tüp Fittings HJ Metal Bağlayıcılar Tüp Eklemleri
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Şekli: | Eşit |
| Baş kodu: | Altıgen |

