Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ metal tube lean pipe ] eşleşme 187 Ürünler.
HJ-3 OD28mm siyah ince boru bağlantısı ve ince boru için metal eklemler
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| şekli: | Eşit |
| Özelleştirilmiş destek: | OEM |
Boru Fittings Boru Bağlantısı Boru Rack Sistemi için Metal Ortak
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
| Bağlantı: | Dişi |
DY HJ-6 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint 28 mm için
| Ürün Adı: | Sıvı boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Ağırlık: | 90g |
DY HJ-7 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint 28 mm için
| Ürün Adı: | Sıvı boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Ağırlık: | 220 g |
Anti Corrossion Esnek Boru Yalın Boru 28mm Dia SPCC-HR + PE Malzeme
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı boru, Bahçe Boru ve Dekorasyon için |
| Çapı: | 28mm |
Yüksek Kaliteli Alüminyum Yalın Boru Esnek Boru Metal Tüp Fabrika Çalışma Masaları için
| Packaging Details: | 10pcs are bundled together in one piece with woven bag, and the two ends are wrapped with film protection. |
|---|---|
| Delivery Time: | 12-18 work days |
| : |
ATI Statik Demir Metal Boru Ekleme Sistemi, Kaster ve Yalın Boru Arası
| Malzeme: | Demir metal |
|---|---|
| Boyutu: | yalın boru çapı 28 mm için |
| Renk: | siyah veya müşterinin ihtiyacı |
Elektroforez Siyah Yalın Boru Bağlantı Parçası, Kaster ve Yalın Boru Arasında
| Malzeme: | Demir metal |
|---|---|
| Boyutu: | yalın boru çapı 28 mm için |
| Renk: | siyah veya müşterinin ihtiyacı |
DYJ28-A01 Çeşitli eklemler dış tip kum püskürtme metal boru eklemleri
| Ürün Adı: | Alüminyum yalın boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı ADC12 |
| Renk: | Gümüş |

