Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ metal tube lean pipe ] eşleşme 187 Ürünler.
Hot Sale DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes Metal Pipe
| İsim: | DY28-06A Dubleks Genel Alüminyum Alaşımlı Yalın Borular |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 750 g/m |
Atölye Depolama Raflarını Birleştirmek İçin Esnek Kaplamalı Çelik Yalın Boru Borusu
| Standart: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve Demir |
| Yüzey: | PE plastik kaplı |
Siyah Yalın Boru Ek Parçaları 0,8 - 2,0 mm Duvar Kalın Özelleştirilebilir Stil
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| Boyutu: | yağsız tüp için |
| OEM: | Kabul etmek |
Lojistik Raf Sistemi için 28mm Çaplı Soğuk Haddelenmiş Yalın Boru
| Standart: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve Demir |
| Yüzey: | PE plastik kaplı |
ANSI Kromlu Yalın Tüp Konnektörü Metal Eklemleri Damgalama
| Ürün adı: | kromlu yalın boru konektörü |
|---|---|
| Yüzey işleme: | krom plaka |
| Malzeme: | Çelik |
Krom Kaplı Metal Boru Eklemleri, Yalın Boru Ürünleri için Boru Takma Sistemi
| Renk: | parlak kaplamalı chome |
|---|---|
| Stil: | 2,3,4,5,6 faz |
| Malzeme: | demir ve metal |
Galvanizli Yalın Boru Metal Boru Eklemleri, Kayar Ray için Metal Boru Bağlantı Parçaları
| Renk: | parlak kaplamalı krom veya galvanizli |
|---|---|
| Stil: | 2,3,4,5,6 faz |
| Malzeme: | demir ve metal |
Esnek Montaj Tezgahı İçin 2.0mm Kalınlık Çapı 28mm Yalın Boru
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm şekli: | yuvarlak |
| Dış çap: | 28mm |
28MM PE / ABS kaplı çelik boru borusu metal esnek boru iş masası için
| Malzeme: | Çelik+PE/ABS+Sıcak tutkal |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
OD28mm Çap Yuvarlak Metal Boru Ek Parçaları / Krom Kaplama Metal Boru Ek Parçaları
| Ürün adı: | krom yağsız boru bağlantısı |
|---|---|
| Yüzey işleme: | chromeplate |
| Malzeme: | çelik |

