Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ metal tube lean pipe ] eşleşme 187 Ürünler.
Krom Kaplama HJ-11 Sac Eklem Yerleri Metal Boru Bağlantı Elemanı Boru Kelepçesi, Yalın Boru Raf Sistemi için 2.3mm Kalınlığında
| Ürün adı: | Sıvı boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Ağırlık: | 110g |
Fabrika Doğrudan Satış Hj-9 Krom Kaplamalı Boru Bağlantı Elemanı / Boru Eklem / 28mm Boru İçin Metal Kelepçe
| Ürün adı: | Sıvı boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Ağırlık: | 135g |
Metal Boru Bağlantı Parçalarını Geri Dönüşüm Çekici, 6 Fazlı Galvaniz Köşe Borusu Bağlantı Parçası
| Renk: | parlak kaplamalı krom veya galvanizli |
|---|---|
| Stil: | 2,3,4,5,6 faz |
| Malzeme: | demir ve metal |
Chrome İnce Boru Konnektörü ESD Boru Eklem İnce Sistem Aksesuarları Tezgah ve El Arabası için
| Ürün adı: | Sıvı boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Ağırlık: | 300g |
2.3mm kalınlığında SPHC Metal Siyah Elektrforez Sıkı Boru Eklemleri Pas Dayanıklı
| Türü: | Çubuk KLAMP |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Kalınlığı: | 2,3 mm |
Üretici PE kaplı boru paslanmaz çelik dikişsiz 28mm yalın boru
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Şekli: | Yuvarlak Boru |
| Baş kodu: | yuvarlak |
HJ-6 Black Lean Pipe Metal Joint for Pipe Light Weight Racking (HJ-6 Siyah Yalın boru metal eklemleri boru hafif ağırlıklı raflar için)
| Video Çıkış denetimi: | Verilmiştir |
|---|---|
| Makine Test Raporu: | Verilmiştir |
| Pazarlama Türü: | Yeni ürün 2024 |
DIYA Supply Metal Joints D28 Chrom Plated Lean Pipe Connector Hardware Fittings Inch Measurement System (DİYA) Metal eklemler D28 kromlu ince boru bağlayıcıları donanım armatürleri inç ölçüm sistemi
| Ürün adı: | Sıvı boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Ağırlık: | 135g |
Sıcak satış HJ-6 Bağlantısı 28mm Demir Metal Yalın Boru Bağlantısı Rack Sistemi için
| Video Çıkış denetimi: | Verilmiştir |
|---|---|
| Makine Test Raporu: | Verilmiştir |
| Pazarlama Türü: | Yeni ürün 2024 |
Yuvarlak Yalın Boru Bağlayıcı Elektroforez Çapraz
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |

