Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ metal tube lean pipe ] eşleşme 185 Ürünler.
PE/ABS kaplamalı yalın boru metal tüpü fabrika çalışma tezgahı için konektörlü
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
HJ-5 Yalın boru takımı dönüşüm lojistik dirseği raf yalın boru bağlantısı metal malzeme raf eklemleri
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Şekli: | Eşit |
| Garanti: | 1 yıl |
PE / ABS kaplı metal boru boru için boru eklem sistemi raf sistemi çalışma tezgahı topla el arabası topla kullan
| Malzeme: | Çelik+PE/ABS+Sıcak tutkal |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
Boru Rack Sistemleri için Metal Fittings Lean Tube Lean Pipes
| Malzeme: | Alaşım |
|---|---|
| Türü: | HJ-5 |
| Marka adı: | DIYA |
HJ-18 Esnek Bağlantı Kaplama Metal Satış Sıkı Boru Ortak Boru Bileşenleri
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Şekil: | Eşit |
| Kafa Kodu: | Altıgen |
Raf Sistemi 28mm için HJ-2 Demir Metal Yalın Boru Bağlantısı
| Malzeme: | Demir Metal |
|---|---|
| Boy: | 28 mm ince boru çapı için |
| Renk: | siyah veya müşteri ihtiyacı |
HJ-4 Güçlü Yapılı Metal Boru Eklem Yerleri 28mm Yalın Boru İçin
| Ürün Adı: | Yalın boru konnektörü/metal bağlantılar |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Kalınlığı: | 2,3 mm |
HJ-1 Siyah Elektroliz Gümüş Krom Kaplama Boru Eklem Konnektör Bağlantı Parçası
| Ürün Adı: | Yalın boru konnektörü/metal bağlantılar |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Kalınlığı: | 2,3 mm |
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| isim: | DY28-07A Genel Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 400 g/m |

